Hakkımızda

  • 0(424) 225 02 00
  • info@tavyum.com

hakkımızda

2006 yılında sektöre TAVYUM GIDA TİC.LTD.ŞTİ. şirketi olarak sektörde faaliyet göstermeye başladık . İnsana ve çevreye duyarlı bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ürünlerimiz gıda güvenliği ilkelerine uygun şekilde, ileri teknoloji ile hijyenik ortamda, güvenli üretim yapılmaktadır. Türkiyede’ki çoğrafik konumu ile tüketiciye en taze ve hızlı ürün ulaştırılmaktadır.
Kuruluşumuz bölgede ihracat ve istihdam alanında değer katıp ülke ekonomisine önemli düzeyde döviz girdisi sağlayıp ülkemizin tanıtımını önemli ölçekte katkı sağlamaktadır. Günümüzde İnsanların değişen ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda deneyimli ve başarılı arge kadrosunun başarılı çalışmaları ile ileri teknolojiyle birlikte sağlıklı koşullarda güvenli, lezzetli kaliteli ürünler sunarak sağlıklı beslenmelerine katkıda bulunmak.
Üretim süresi içinde çevreye karşı her zaman duyarlı olarak insanların yaşam kalitesine kalite katmaktır.İnsana ve çevreye duyarlı bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.
Ürünlerimiz gıda güvenliği ilkelerine uygun şekilde, ileri teknoloji ile hijyenik ortamda, güvenli üretim yapılmaktadır. Türkiyede’ki çoğrafik konumu ile tüketiciye en taze ve hızlı ürün ulaştırılmaktadır.
Kuruluşumuz bölgede ihracat ve istihdam alanında değer katıp ülke ekonomisine önemli düzeyde döviz girdisi sağlayıp ülkemizin tanıtımını önemli ölçekte katkı sağlamaktadır.
Günümüzde İnsanların değişen ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda deneyimli ve başarılı arge kadrosunun başarılı çalışmaları ile ileri teknolojiyle birlikte sağlıklı koşullarda güvenli, lezzetli kaliteli ürünler sunarak sağlıklı beslenmelerine katkıda bulunmak.
Üretim süresi içinde çevreye karşı her zaman duyarlı olarak insanların yaşam kalitesine kalite katmaktır.

  • 0 (535) 607 41 20
  • info@tavyum.com
  • Aksaray, Şht. Ferhat Bulut Sk. No:104, 23100 Elâzığ Merkez/Elazığ
  • 0(424) 225 02 00

Copyright@Tavyum Gıda 2021| Tüm hakları saklıdır.

Design by Taha GÖRGÖZ